dowolna

Mieszkania na wynajem opolskie - Oferty wynajmu mieszkań

168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Brzeg

Brzeg,opolskie

3 000 zł46 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia eleganckie, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 46,22 m , położone na parterze w nowoczesnym bloku z windą i własnym miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa cena. Tylko w naszym biurze. Mieszkanie dla wymagających klientów. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego mieszkania o powierzchni około 45 m, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powolnego

Opole,opolskie

1 999 zł50 m² 39,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem w Centrum Opolu. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 50 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Opole,opolskie

2 900 zł51 m² 56,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Centrum Opola przy ul. Targowej. Nowe mieszkanie składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkanie 2-pokoje z balkonem, ok. 35 m2. II piętro, miejsce postojowe, nowa zabudowa, opole Kolorowe Osiedle. Kolorowe Osiedle znajduje się w niewielkiej odległości od szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięstwa

Opole,opolskie

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania na wynajem w Opolu w dzielnicy Zaodrze. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 49m2, liczba pokoi: 2, piętro: 2/4, stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prószkowska

Opole,opolskie

2 100 zł57 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zapraszamy Państwa do wynajęcia mieszkania zlokalizowanego na Zaodrzu. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - kuchni, - przedpokoju, - łazienki, - balkonu. Usytuowane jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Konsularna

Opole,opolskie

3 200 zł120 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się w centrum miasta Opole na wyspie Pasieka. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 120 m2 Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania znajdującego się w Opolu na ul. Przylesie. Mieszkanie o powierzchni 64m2, mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Opole,opolskie

4 200 zł93 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na wynajem apartament zlokalizowane w Opolu w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość znajduje się w niskim nowo wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piotrkowska

Opole,opolskie

2 300 zł61 m² 37,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Najem na zasadzie umowy najmu okazjonalnego, nie dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą. Do najęcia zadbane mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane przy ulicy Piotrkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 400 zł35 m² 39,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego w Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni ponad 35 m znajduje się na czwartym piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

1 400 zł36 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 36m2, po generalnym remoncie, nowa instalacja elektryczna, podłoga panele winylowe, na ścinach gładzie. Umywalka i wc zostanie wymienione, również drobne prace wykończeniowe zostana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz stylowego mieszkania w centrum Opola do wynajęcia to ta oferta jest idealna dla Ciebie. Lokalizacja: 3 pokojowe mieszkanie znajduje się blisko dworca przy ul. 1 maja pomieszczenia : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Brzeg

Brzeg,opolskie

2 500 zł55 m² 45,43 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe i w pełni wyposażone 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55.03m2 położone na parterze na jednym z osiedli w Brzegu. Wyposażenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reymonta

Namysłów,opolskie

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok 47m2 usytuowane na 4 piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest jasne, czyste i gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Brzeg

Brzeg,opolskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia lokal mieszkalny o powierzchni ok. 30m2 usytuowany na parterze w kamienicy w Brzegu. Oferowana nieruchomość to salon połączony z aneksem kuchennym, przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

1 900 zł61 m² 31,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Zapraszam Państwa do wynajęcia mieszkania zlokalizowanego w Opolu w dzielnicy Malinka. Mieszkanie o metrażu 60,95m2 składa się z dwóch pokoi, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Zielona

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 200 zł18 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W pierwszym miesiącu *do wynajęcia kawalerka przy ul Zielonej 8 w Kędzierzynie Koźle *przyjazne dla zwierząt! *powierzchnia 18 m2 *parter *miejskie ogrzewanie *pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszyka

Opole,opolskie

1 200 zł42 m² 28,39 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie o powierzchni 42m2, położone przy ul. Koszyka w Opolu. Składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni i łazienki z wc. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Generalska 2, opole - Zaodrze Na wynajem przytulne mieszkanie o powierzchni 52 m , usytuowane na zielonym, zamkniętym osiedlu Generalska 2 na opolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górna

Opole,opolskie

2 400 zł45 m² 53,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i bardzo jasne mieszkanie o zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Górnej w Opolu - (kolonia Gosławicka). Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

1 800 zł42 m² 42,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*/typ umowy: najem okazjonalny*/ Proponuję Państwu do najęcia dwupokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 42,36 m2 w Opolu przy ul. 1 maja (blok obok Sopelka). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Krapkowice,opolskie

2 000 zł61 m² 32,79 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia lokal mieszkalny znajdujący się w Krapkowicach przy ul. Słowackiego w budynku Nowy Koral. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Opole,opolskie

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu mieszkalnego położonego w Opolu przy ul. Ozimskiej, jednej z najdłuższych ulic miasta, prowadzącej bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligonia

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

1 390 zł38 m² 36,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia mieszkanie przy ul. Ligonia 38 w Kędzierzynie-Koźle *przyjazne dla zwierząt! *mieszkanie po generalnym remoncie - nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Tuwima

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

950 zł26 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: -50% za najem W jednym miesiącu! *do wynajęcia kawalerka przy ul. Tuwima 15 w Kędzierzyn-Koźle *przyjazne dla zwierząt! *powierzchnia 26 m2 *parter *miejskie ogrzewanie *pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

2 650 zł68 m² 38,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu mieszkanie trzy pokojowe w Opolu, w Śródmieściu, rejon ul. 1 maja, położone na drugim piętrze w niskim budynku. Mieszkanie rozkładowe, funkcjonalne, jasne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

2 100 zł33 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą najmu słonecznego mieszkania zlokalizowanego w Tarnowie Opolskim. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajduje się na parterze domu dwurodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Opole,opolskie

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, położone zaledwie 400 metrów od Galerii Solaris, w samym centrum miasta. Mieszkanie jest idealnym wyborem dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do najęcia od 15 września 2024 r. ustawny , przestronny lokal mieszkalny znajdujący się w jednym z niskich bloków znajdujących się na Osiedlu im. Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ozimska

Opole,opolskie

1 400 zł52 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! 2 pkł do najęcia od ręki w sercu miasta Opola Oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy w samym centrum Opola, przy ulicy Ozimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszyka

Opole,opolskie

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu do wynajmu komfortowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w jednym z nowych bloków w Opolu przy ulicy Koszyka. Mieszkanie: - powierzchnia 44 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Opole

Opole,opolskie

1 890 zł47 m² 39,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie W naszej ofercie, przestronne mieszkanie W nowym budynku W opolu/czarnowąsach Z ogródkiem, miejscem postojowym I komórką lokatorską! dostępne od ręki Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pużaka

Opole,opolskie

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 65m2 na 1 piętrze w niskim bloku z balkonem w wysokim standardzie przy ul. Pużaka w Opolu. Jeżeli szukasz wyjątkowego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Ozimek,opolskie

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w Ozimku na ul. Korczaka! dostępne od zaraz! Powierzchnia wynosi ok. 50 m2. Układ: - duży pokój dzienny, -drugi pokój, - widna kuchnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

3 500 zł76 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem apartament w nowej zabudowie - komfortowy,częściowo umeblowany 3 pokoje o pow.76,17 m2. + taras , z miejscem garażowym - Opole - Śródmieście. Proponujemy Państwu nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Domecko

Domecko,opolskie

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajmu przestronnego mieszkania o powierzchni 80 m , położonego w urokliwej miejscowości Domecko. Mieszkanie znajduje się w cichej i spokojnej okolicy, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania o powierzchni 30 m w wysokim standardzie, położonego na I piętrze nowego bloku przy ul. Górnej. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domańskiego

Opole,opolskie

2 250 zł44 m² 51,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 43,59m2, położone przy ul Domańskiego w Opolu. Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym, w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Opole,opolskie

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko W naszym biurze Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania w Opolu na ul. Kolejowej. Lokal o powierzchni około 42m2, znajduje się na drugim piętrze. Składa się z : -sypialni.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij