dowolna

Mieszkania na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 104 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spychalskiego

Opole,opolskie

380 000 zł49 m² 7 753,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zawieszona - umowa przedwstępna Tylko w naszym biurze! Polecamy do kupna od zaraz dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,01 m2 zlokalizowane w dzielnicy Nadodrze, ul. Spychalskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stawowa

Opole,opolskie

709 303 zł66 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartamenty Stawowa Ostatnie 4-pokojowe mieszkanie z balkonem Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na II kondygnacji nowoczesnej i kameralnej inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

729 000 zł85 m² 8 576,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe 4 pokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Rozkład: -salon z wyjściem na balkon -3 sypialnie -oddzielna widna kuchnia -2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Opole

Opole,opolskie

549 000 zł66 m² 8 288,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do kupienia 2 pokojowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 66,24 m2, zlokalizowane w Opolu, w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Skarbimierz-Osiedle

Skarbimierz-Osiedle,opolskie

690 000 zł88 m² 7 840,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, dużę mieszkanie z 2 balkonami na spokojnym osiedlu Skarbimierz-Osiedle. Powierzchnia całkowita 105,88m2, użytkowa 88m2. - 3 oddzielne pokoje - mała garderoba - jasna, duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Lewin Brzeski,opolskie

160 000 zł34 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam lokal mieszkalny o powierzchni 34m2 Ogłoszenie bez pośredników. Możliwa negocjacja! Nowa instalacja elektryczna - wraz z zabezpieczceniem różnicowoprądowym oraz antyprzepięciowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głubczyce

Głubczyce,opolskie

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż - dwupokojowe mieszkanie w Głubczycach przy ul. Krakowskiej Oferujemy funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Brzeg,opolskie

339 000 zł38 m² 8 951,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Opole,opolskie

499 000 zł62 m² 8 048,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjnie położone mieszkanie na pierwszym piętrze niskiego, ocieplonego bloku. Nieruchomość posiada duży balkon oraz 3 dogodne pokoje + łazienkę z wc i częściowo otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

449 000 zł59 m² 7 660,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu trzypokojowego mieszkania w budynku czterorodzinnym. Na działce o pow. 0,143 ha powstaną docelowo dwa jednakowe budynki wg projektu " Dom przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ratuszowa

Baborów,opolskie

129 900 zł38 m² 3 400,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Duża kawalerka w sercu Baborowa idealna dla singla, pary lub inwestora! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone w samym centrum Baborowa przy ul. Ratuszowej. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

377 000 zł36 m² 10 501,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo klimatycznego i kompaktowego mieszkania o powierzchni 35,9 m , położonego na pierwszym piętrze niskiego, ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Kluczbork

Kluczbork,opolskie

290 000 zł110 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1925

- twój partner w nieruchomościach - ma przyjemność przedstawić Państwu - nieruchomość 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110,38 m2, usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

377 000 zł36 m² 10 501,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | Śródmieście | idealne na wynajem Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe ( z wyposażeniem) położone na 1. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Opole

Opole,opolskie

450 000 zł49 m² 9 127,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie w dzielnicy Nadodrze w Opolu zlokalizowane na IV piętrze o pow. 49,30 m2 wraz z przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Brzeg,opolskie

365 900 zł42 m² 8 795,67 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sejmowa

Namysłów,opolskie

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tanie mieszkanie w Namysłowie - idealne pod inwestycję lub na start! Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni ok. 35 m , położone na 4. piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lewin Brzeski

Lewin Brzeski,opolskie

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker rezerwacja do 25.01.2026 Sprzedam przytulne, 2-pokojowe mieszkanie (37 m ) na półpiętrze w 4-piętrowym bloku na ogrodzonej działce w Lewinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

1 090 000 zł87 m² 12 528,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Taras większy niż niejedno mieszkanie i przestrzeń, która robi wrażenie poznaj wyjątkową ofertę! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 87 m, zlokalizowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zamkowy

Brzeg,opolskie

299 000 zł66 m² 4 550,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1800

Wyłącznie u Nas Mieszkanie w zabytkowej kamienicy centrum Brzegu, ul. Plac Zamkowy Proszę zapoznać się z ofertą sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Opole

Opole,opolskie

612 000 zł96 m² 6 375 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż duże, jasne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 96 m2 zlokalizowane w Śródmieściu, na cichej, bocznej, zielonej ulicy. Rozkład pomiezczeń : - 4 pokoje, - kuchnia, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Opole,opolskie

377 000 zł36 m² 10 501,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 35,90 m2, położone na I piętrze w niskim bloku, zlokalizowane w Opolu - śródmieście. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Monte Cassino

Brzeg,opolskie

255 000 zł64 m² 3 996,87 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| brzeg, okolice Opola i Wrocławia, mieszkanie 2 pokojowe, sprzedaż, biuro Odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka7 oferta na wyłączność nie szukaj dalej. Gorąco Państwu polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Brzeg,opolskie

327 000 zł36 m² 9 200,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Dobrzeń Wielki,opolskie

509 000 zł87 m² 5 823,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestrzeń, komfort i prywatność mieszkanie w Dobrzeniu Wielkim na sprzedaż Nie każdy lubi blokowiska. Tu masz swój kawałek świata z własnym wejściem, garażem, działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Brzeg,opolskie

359 900 zł39 m² 9 232,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Opole

Opole,opolskie

646 530 zł56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu nową Inwestycję Deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice. Jej dobra lokalizacja w okolicy rozwiniętej infrastruktury handlowo usługowej (C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Opole,opolskie

639 000 zł49 m² 13 148,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc! Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w Atlantis Prestige Park Opole, okolice Malinki Na sprzedaż przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 48,6 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Opole,opolskie

420 000 zł38 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, wyremontowane mieszkanie przy ul. Ludwika Waryńskiego 25 idealne dla osób, które chcą być blisko miejskiego rytmu, a jednocześnie cenią wygodę i komfort. To 37,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Brzeg,opolskie

323 500 zł36 m² 9 102,42 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plebiscytowa

Opole,opolskie

510 000 zł65 m² 7 882,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferta dla szukających mieszkania do zamieszkania przez większą rodzinę lub pod wynajem z trzema niezależnymi pokojami w zielonej części Śródmieścia Opola. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Opole,opolskie

378 000 zł36 m² 10 529,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu jasne, przestronne i rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fabrycznej w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 35.90 m2 zajdująca się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krokusowa

Żłobizna,opolskie

430 346 zł54 m² 7 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"willowy zakątek Osiedle Prestiż" nowa inwestycja deweloperska blisko Brzegu / Żłobizna ul. Krokusowa! Oferta dotyczy mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze. Powierzchnia użytkowa lokalu to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Sady

Krapkowice,opolskie

340 000 zł62 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny znajdujący się w jednym z bloków w Krapkowicach na Osiedlu Sady Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 61,83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamińskiego

Opole,opolskie

506 128 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie z balkonem Atlantis Prestige Park Mieszkanie 5.104 Przedstawiamy komfortowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 45,19 m z przestronnym balkonem 10,30 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeszowska

Opole,opolskie

625 000 zł64 m² 9 811,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam bezpośrednio przestronne, 3-pokojowe mieszkanie (63,7 m ) gotowe do wprowadzenia się. Położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku na spokojnym i dobrze skomunikowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Brzeg,opolskie

511 740 zł57 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z antresolą 56,86m Brzeg, ul. Piastowska 54 Stan deweloperski z możliwością stanu pod klucz na preferencyjnych warunkach 0% pcc 0% prowizji Wysokość pomieszczeń (2,73 m) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Opole,opolskie

553 495 zł48 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

365 000 zł62 m² 5 934,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja, nowa niższa cena! Z przyjemnością oferujemy do kupienia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 61,5 m2, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Do wykorzystania 52 m2, do dowolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

549 000 zł90 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Proponujemy Państwu do zakupu mieszkanie położone w Opolu, w Śródmieściu przy ul. 1 maja. Mieszkanie o powierzchni 90,28 m2 znajduje się na trzecim piętrze w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brzeg,opolskie

464 784 zł51 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie ul.Piastowska 54 Brzeg 50,52 m | ul. Piastowska 54 | stan deweloperski Stan pod klucz na preferencyjnych warunkach - więcej informacji u dewelopera. 0% pcc Układ pomieszczeń.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij