dowolna

Mieszkania na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

739 000 zł53,38 m² 13 844,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* *proponujemy Państwu do sprzedaży: - nowy - położony w doskonałej lokalizacji, z dala od ulicznego ruchu - idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł83,30 m² 5 402,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w Ozimku? W atrakcyjnej lokalizacji? Kompletnie umeblowane? Do zamieszkania od zaraz? Na sprzedaż mieszkanie położne w Ozimku przy ul Słowackiego. 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł80,90 m² 3 448,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku, w tym 4 pokoje, osobna kuchnia + balkon + piwnica | 2 piętro -> to tylko kilka szczegółów dotyczących tej nieruchomości. Zapraszam do zakupu w pełni rozkładowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

470 236 zł57,29 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, które czeka na Twoje indywidualne wykończenie? Nieruchomość wraz z tarasem o powierzchni 62,01m mieści się w budynku z 2025 roku, zbudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60,40 m² 4 288,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na góry. Rozkład: -salon -2 sypialnie -oddzielna widna kuchnia -przedpokój -łazienka -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w trakcie realizacji. Może być to Twoje pierwsze mieszkanie bez wkładu własnego z ratą kredytu już od 2145,55 zł. zł lub z wkładem własnym wynoszącym 20% już od 1695,60.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł58,80 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania, położonego na 1 piętrze w odrestaurowanej Kamienicy w Centrum. Mieszkanie o powierzchni ponad 58m2 składa się z salonu, pokoju, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

146 000 zł65,20 m² 2 239,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 5 położonego na II piętrze (poddaszu), w południowym.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł54,12 m² 11 622,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość usytuowaną na parterze, w niskiej trzypiętrowej oraz kameralnej zabudowie, w Opolu - Szczepanowicach przy ulicy Tęczowej. Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł67 m² 14 015 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Koszyka - Trzy Diamenty 1 piętro! Jasne, ustawne 3 pokojowe mieszkanie dla wymagających. Nieruchomość o powierzchni ok. 67m2 usytuowana na I piętrze w niskim budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł80,29 m² 9 341,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie centrum opole ul. Kominka Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 80,29m2, usytuowana na II piętrze niskiej kamienicy tuż przy centrum. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł37 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2pkł o pow. ok. 36,64m2 , Xp z widokiem na Odrę. Ogrzewanie miejskie, standard studencki. Cena ofertowa ; 330000zł. Opis sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz.

Szczegóły ogłoszenia

226 000 zł56 m² 4 035,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 56m2 plus strych o powierzchni 48m2 położone na piętrze budynku wielorodzinnego w Tarnowie Opolskim. Składa się z dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 896 zł68,17 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa Oferta Nowego Apartamentu w świetnej Lokalizacji! Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu, zaprojektowanym z dbałością o każdy detal i położonym. Mamy dla Ciebie idealną.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł72,70 m² 3 837,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** Dla pary z charakterem *** To coś więcej niż mieszkanie to styl życia, jakość i komfort w oryginalnym wydaniu. Zauroczy, rozkocha i pozwoli stworzyć naprawdę wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł89,46 m² 8 484,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz wygodnego, dużego mieszkania do własnej aranżacji w jednej z najbardziej pożądanej, historycznej lokalizacji - Dzielnicy Generalskiej to mieszkanie niewątpliwie może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł60 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe ceny Nowa inwestycja mieszkania w zabudowie szeregowej w Grotowicach | Przedsprzedaż ruszyła! Mam dla Was coś wyjątkowego kameralne osiedle w dzielnicy Grotowice w Opolu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł57,84 m² 7 952,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Marzenie o Nowoczesnym Domu Czeka! Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania, zlokalizowanego w sercu dynamicznie rozwijającego się.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł96,20 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony w budynku mieszkalnym dwurodzinnym, znadującym się w Opolu dz. Wróblin. Budynek: - z budynku zostały wyodrębnione dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł72 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w Opolu, na ul. 1-go Maja. Mieszkanie w stanie deweloperskim, po generalnym remoncie. Znajduje się na trzecim piętrze ocieplonej kamienicy i jest adaptacją.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł119 m² 9 243,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W samym sercu Opola, przy spokojnej, jednokierunkowej ulicy Dzierżona, znajduje się przestrzeń absolutnie wyjątkowa. Ulica po rewitalizacji zachwyca elegancją, świeżością i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 868 zł67,21 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja zakończona zapraszamy do umówienia się na prezentację! Skrajna 17 w Opolu to kameralna nowopowstała inwestycja, usytuowana w spokojnej części miasta przy ulicy Skrajnej. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł54 m² 5 185,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na 4 piętrze niskiego bloku w miejscowości Zawadzkie, w powiecie strzeleckim. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** Unikalna przestrzeń miejsce, które daje więcej *** Są mieszkania zwyczajne - w blokach, na osiedlach. A są też te prawie niezauważalne kameralne, inne, takie, które zawsze dają coś.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł120 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy centrum Opole | 120 m Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Opola, w pięknie wyremontowanej, dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w pięknie zrewitalizowanej, zadbanej kamienicy przy ulicy Armii Krajowej w Opolu. Przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na parterze bloku w Kędzierzynie-Koźlu, przy ulica W. Grabskiego. Nieruchomość o powierzchni 54,1 m stanowi idealne.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł65,70 m² 14 307,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

65,7 m | nowoczesne budownictwo 2020 | 3 pokoje | duży balkon | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

796 500 zł58,78 m² 13 550,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

966 000 zł78 m² 12 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament lotos zlokalizowany w dzielnicy Szczepanowice w Opolu przy ul. Stawowej. Nieruchomość znajdującą się na IV piętrze stanowi apartament.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł114 m² 6 043,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na ul. Alei Przyjaźni w Opolu. Podstawowe informacje: - czteropokojowe mieszkanie, parter, kamienica dwupiętrowa -.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł69,37 m² 9 355,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie, w pięknej, zabytkowej kamienicy przy ul. ks. Konstantego Damrota w Opolu. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze budynku, ma.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45,10 m² 4 412,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,1 m , położone przy ul. Ratuszowej 25 w Głubczycach. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,82 m² 9 848,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w naszym biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, przestrzennego, bardzo jasnego i cichego mieszkania o powierzchni 60,82 m2, położonego na 4.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł150 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta dotyczy sprzedaży solidnego, piętrowego domu jednorodzinnego w miejscowości Korzonek (gm. Bierawa). Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Gliwickiej (dw 408), co zapewnia błyskawiczny.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł47 m² 11 042,55 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji rezerwacja 3 pokojowe po generalnym remoncie oferta bezpośrednio od właściciela Pełna własność z księgą wieczystą. Mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

69 000 zł36 m² 1 916,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie bezczynszowe - idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,78 m , położone na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 026 017 zł94,13 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mamy do zaoferowania Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim. Lokalizacja: wyśmienita lokalizacja jest jednym z największych atutów tej inwestycji, gdyż w niedalekiej okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Opolu przy ul. Niemodlińskiej, o powierzchni około 52 m . Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w budynku po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam zaszczyt zaprezentować Państwu nową inwestycję deweloperską -w miejscowości Zielęcice przy ul. Wiejskiej -świerkowy Zakątek Prestige. Nasze biuro nie pobiera prowizji od kupującego - prowizja 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

330 000 zł49 m² 6 734,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w pełni wyposażone do zamieszkania od zaraz. Lokal po gruntownym remoncie i odświeżeniu. 49m2+balkon+piwnica 2 pokoje, osobna jasna kuchnia z nowymi meblami,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij