dowolna

Mieszkania na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

720 000 zł90 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Duże mieszkanie w Śródmieściu Opola do Sprzedaży wyremontowane mieszkanie 90m2 - Śródmieście Nietuzinkowa nieruchomość bardzo przestronne wnętrze z 3 dużymi ustawnymi pokojami zaprasza.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł46,44 m² 11 412,58 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na popularnym osiedlu Chabry w Opolu. Lokal znajduje się na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł42,97 m² 11 170,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Opola Czarnowąsach. Lokal łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością adaptacji poddasza, co.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł127 m² 7 866,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu przestronne i jasne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Rozkład: -3 duże pokoje -1 mały pokój z garderobą -oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł142,50 m² 4 491,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, czteropokojowe mieszkanie z zabudowanym balkonem. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.133 m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze. Składa się z kuchni z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaz 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,17 m2 w Kędzierzynie-Koźlu. Lokal mieszkany znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

673 351 zł61,82 m² 10 892,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biura nieruchomości! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 61,82 m , położony w nowoczesnej inwestycji. Lokal w stanie deweloperskim idealny do aranżacji według własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Lauvia - nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Namysłowie. Nowe 4 pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem! lauvia to kameralny, nowoczesny projekt mieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo ładne, przestrzenne mieszkanie w centrum miasta Głubczyce. Lokal mieszkalny położony w zabytkowej kamienicy w centrum miasta. Usytuowany na II piętrze budynku, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł41,01 m² 6 827,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż urokliwe mieszkanie, idealne dla osób ceniących sobie komfort życia w sercu miasta, w odnowionej kamienicy z duszą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 000 zł35,54 m² 9 679,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Osiedle Kościuszki" - poznaj nową inwestycję! W sąsiedztwie skrzyżowania ulic Kościuszki i Żeromskiego w Brzegu, powstaje kameralna inwestycja osiedle premium "osiedle Kościuszki".To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyobraź sobie, że budzisz się w miejscu, które łączy w sobie wszystko, czego potrzeba, by żyć wygodnie, spokojnie i blisko wszystkiego. Gdzie w zaledwie 5 minut dojdziesz na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Lauvia - nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Namysłowie. Nowe mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze! lauvia to kameralny, nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62,50 m² 10 160 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Armii Krajowej (zwm) na ulicy Bytnara Rudego. Wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe z balkonem Twoja przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

147 000 zł34,75 m² 4 230,22 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 34,75 m z dużym garażem w cenie parter | Duży potencjał Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,75 m , położone na parterze w budynku zarządzanym przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł59,30 m² 8 684,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem idealne do aranżacji według własnego stylu! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o bardzo dobrym układzie, położone na 2. piętrze doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,50 m² 8 739,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o pow. 59,50 m2, zlokalizowane na osiedlu Malinka w Opolu. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, pokoju, łazienki, osobnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł56 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego trzypokojowego apartamentu wykończonego pod klucz o powierzchni 56m2 w dzielnicy Gosławice. Apartament znajduje się na pierwszym drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł56,22 m² 13 678,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Opolu, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gosławice. Nieruchomość o powierzchni 56,22 m2, usytuowana jest na I piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł33 m² 10 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niski blok | dwa pokoje | balkon | spokojna okolica Na sprzedaż ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,71m2 zlokalizowane na III piętrze w niskim bloku na Zaodrzu. Lokal w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51,10 m² 7 025,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie parter, 51,50 m Investment Nieruchomości przedstawia na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,50 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł61,81 m² 7 587,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie położone w Krapkowicach, dzielnica Otmęt na Osiedlu Sady. Lokal mieści się na parterze, wielorodzinnego budynku. Blok ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł62,55 m² 8 697,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,55 m, położone na pierwszym piętrze jednej z kamienic na opolskim Zaodrzu. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia komfort.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w ścisłym Centrum Opola na ul. Kołłątaja. Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - pokoju - łazienki z wc - przedpokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł60,71 m² 10 690,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w Opolu Chmielowice ul. Nefrytowa Nowoczesna inwestycja w zielonej części Opola obejmująca 36 mieszkań jedno- i dwupoziomowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł105,80 m² 8 412,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny i energooszczędny apartament dwukondygnacyjny w budynku mieszkalnym dwulokalowym w Winowie o powierzchni użytkowej 105,80m2 (lewy). *Ogród, podjazd, taras, wejście (działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 928 zł61,66 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nową inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje w dzielnicy Gosławice w otoczeniu urokliwych miejsc rekreacji.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł51,98 m² 14 043,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie wyjątkowe pod każdym względem zlokalizowane na wysokim parterze w jednej z bardziej reprezentacyjnych kamienic przy ulicy Grunwaldzkiej w ścisłym centrum Opola. Stylowa.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł161,21 m² 1 178,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 1 położonego w budynku Olszanka 62. Mieszkanie nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pwierzchni 50,58 m2 przy ulicy Koszykowej w Kędzierzynie-Koźlu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł58,10 m² 5 989,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,10 m, położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Zamkowej w Brzegu. Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł72 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż -nowoczesne mieszkanie o pow. ok.73 m2. z antresolą, standard idealny, opole śródmieście. Proponujemy Państwu atrakcyjne, oryginalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł84,30 m² 12 443,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Unikatowe, przestronne, energooszczędne, dwupoziomowe mieszkanie w stylowej kamienicy w sercu Opola - ul. H. Kołłątaja! Opis nieruchomości: zapraszamy do zapoznania się z unikalną.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł98,58 m² 6 390,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyłączność oferty. Duże mieszkanie Opole - Centrum ul. Kościuszki 16.Nieruchomość o powierzchni ok. 98,58m2, usytuowana na trzecim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł46,94 m² 7 754,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 46,94 m2, zlokalizowanego w dzielnicy Śródmieście, w Opolu. Lokal położony jest na parterze dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

623 487 zł45,51 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! Bez podatku pcc! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Chocimska Residence | C/201 Oferujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,51.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

790 000 zł91,50 m² 8 633,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę ostatnich wolnych apartamentów na osiedlu Zielony Winów w promocyjnej cenie! Kupujący zwolniony z podatku pcc 2% oraz prowizji biura! Zielony.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł70,49 m² 6 951,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,24 m , położone na pierwszym piętrze w kamienicy w śródmieściu Opola. Lokal idealny zarówno dla osób szukających mieszkania do.

Szczegóły ogłoszenia

658 060 zł50,62 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Kolonia Gosławicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego, komfortowego mieszkania zlokalizowanego w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferujemy do kupienia 4 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 50 m2, powierzchni całkowitej 75 m5, które jest zlokalizowane w Śródmieściu Opola. Lokal znajduje się na 4.