dowolna

Mieszkania na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 105 ogłoszeń

Rynek pierwotny

387 581 zł47,22 m² 8 208 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dzień Otwarty na Składowej 2a w Brzegu Darmowe konsultacje z ekspertem kredytowym Spacer po całej inwestycji - prezentacja dostępnych mieszkań i lokali usługowych Omówienie możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55,48 m² 9 895,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie zlokalizowane w Zawadzie. Nieruchomość mieszkanie o pow: 55,48 m2 + ogródek o pow: 56,53 m2 + 2 miejsca parkingowe zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł48,17 m² 5 169,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Luksus expert przedstawia Państwu mieszkanie o pow. 48,17 m2 wraz z przynależną do niego piwnicą. Lokal znajduje się na trzecim piętrze, przy ul. Fabrycznej w Praszce, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł90,86 m² 7 704,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Energooszczędny apartament w spokojnej dzielnicy Nysy Zapraszamy do nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na obszarze Dolnej Wsi. Cechy inwestycji: nowoczesna architektura: o Eleganckie,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł37 m² 12 675,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszaknie znajdujące się w ścisłym Centrum Opola przy ul. Sądowej. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe. Kamienica jest w dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł78 m² 8 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Atrakcyjnie zlokalizowane (zarówno pod kątem inwestycyjnym jak i jako własny kąt do mieszkania) przy ulicy Kośnego 48. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego budynku, który.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł61,30 m² 8 809,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. 61,30 m2., parter, Opole nowy ZWM Proponujemy Państwu słoneczne przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,30m2.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48 m² 9 145,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Typowe mieszkanie 2 pokojowe o pow. 47,83 m2 położone na I piętrze na nowym zwm. Balkon, piwnica 3,19m2 , ogrzewanie miejskie , ekspozycja okien na zielony skwer. Cena ofertowa ; 439000zł. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł57,60 m² 6 059,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą uroczego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 57,60 m2. Nieruchomość położona jest na 2-piętrze z 4 pięter w budynku. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49,79 m² 7 832,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przedstawiam świetną ofertę mieszkania dwupokojowego o funkcjonalnym rozkładzie, które przeszło remont i prezentuje się imponująco. Nieruchomość jest sprzedawana z widocznym na.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55,30 m² 8 661,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Nowa cena spełnia warunki programu Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Nadodrze w Opolu. Lokal znajduje się na parterze, co.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł48,50 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m | Parter | Os. Westerplatte | balkon Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

307 000 zł51,50 m² 5 961,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy Państwu trzy-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 51,40m2, zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w miejscowości Kluczbork na Osiedlu Północ. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**oferta sprzedaży mieszkania 2 pokoje, 38 m , balkon Z widokiem na zieleń, gotowe do zamieszkania** **** Investment Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł120 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Przestronne mieszkanie w centrum Opola To 120-metrowe mieszkanie w centrum Opola to idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób ceniących sobie przestronne wnętrza. Składa się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39,01 m² 8 459,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Fabryczna, namysłów kwadrat prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 39,01 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

856 000 zł72 m² 11 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i przytulne mieszkanie o pow. 72,50 m2 w jednej z kamienic w Centrum Opola. Zlokalizowane na II piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł73 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania z ogrodem, położonego w zielonej części Opola - Chmielowicach przy ul. Topazowej. Nieruchomość łączy komfort domu.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł71,81 m² 10 987,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja marzeń! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania położonego w historycznej, centralnej części Śródmieścia Opola jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł69,20 m² 4 031,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Freedom Nieruchomości w Namysłowie zaprasza do zakupu mieszkania 4 pokojowego z balkonem w bloku na jednym z osiedli w mieście. Lokal mieszkalny o pow. 69,20 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży lokalu mieszkalnego nr 3 położonego na I piętrze, w południowym skrzydle budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł58,70 m² 4 855,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny wejścia do wszystkich pomieszczeń z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie położone na piątym piętrze jednego z bloków znajdujących się w Opolu przy ulicy Bytnara Rudego. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57 m² 5 350,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą łącznej sprzedaży funkcjonalnego mieszkania wraz z garażem w bardzo dobrzej lokalizacji. Bardzo dużym atutem prezentowanej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum. Rozkład: -przestronny salon -sypialnia -kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł100 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, gustownie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 100 m , usytuowane na parterze kamienicy w centrum miasta. Lokal łączy w sobie komfort mieszkania w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 1 położonego na parterze, w południowym skrzydle.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66,09 m² 9 063,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: opole, ul. Skautów Opolskich Położenie: drugie piętro w wysokim budynku Funkcja: trzy pokoje , aneks kuchenny, łazienka przedpokój, dwie piwnice Powierzchnia mieszkania 66.09m +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 285 zł87,21 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w oddanym już budynku z windą, mieszkanie dostępne od zaraz! Lokal o łącznej powierzchni użytkowej 87,21m2, składa się z: -przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł75 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie sprzedawane z murowanym garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

431 200 zł56 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Chcesz zamieszkać w 3 - pokojowym mieszkaniu z balkonem ? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Rozkład mieszkania 3 - pokojowego dostępnego na 2,3 lub 4 piętrze:przedpokój łazienka2.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł79 m² 7 151,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawe, przestrzenne I klimatyczne mieszkanie W centrum Z potencjałem I miejscen parkingowym! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu jasne i przestronne mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48m2, znajdujące się na 1 piętrze. W miejscowości Idzikowice gmina Wilków. Bezczynszowe! W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł69,93 m² 1 844,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo przestronny dwu-pokojowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 69,93m2, zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym 4 lokalowym w spokojnej okolicy lasów.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł31,30 m² 12 776,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Rozkład: -pokój dzienny z balkonem francuskim -sypialnia z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł47,83 m² 5 644,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne oraz w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,83 m , zlokalizowane w Grodkowie przy ul. Reymonta. Nieruchomość po remoncie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł75,61 m² 10 302,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne mieszkanie Z poddaszem 0% prowizji i 86,94 m w cenie?! 779 000 zł Bez remontów. Bez dopłat. Bez stresu. Wchodzisz i mieszkasz Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł127 m² 4 330,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni od 63 do 113 m . Inwestycja powstaje na kameralnym, ogrodzonym osiedlu z bramą wjazdową. Składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł46 m² 10 652,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Zaodrzu ma w sobie coś, co trudno uchwycić w specyfikacji technicznej spokój niskiego bloku - wokół zieleni, który nie ginie w miejskim zgiełku, i wnętrze, które.