dowolna

Mieszkania na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży mieszkań

1 104 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 104 ogłoszenia

659 000 zł67,12 m² 9 818,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w nowym budownictwie w Szczepanowicach przy ul. Tęczowej. Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami położone w niskim bloku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł103 m² 3 679,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

*** Domowy komfort w formie mieszkania *** To mieszkanie z powodzeniem zastąpi dom! Do dyspozycji macie rewelacyjną, otwartą przestrzeń dzienną oraz trzy komfortowe sypialnie. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł82,30 m² 8 493,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie w świetnej okolicy specjalnie dla Ciebie! Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w dzielnicy Śródmieście, która stanowi centrum Opola. Dane ogólne mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

545 200 zł54,52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy, po generalnym remoncie Centrum Opola, ul. 1 maja Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,52 m zlokalizowane w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł124,40 m² 3 770,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w Grodkowie przy ulicy Powstańców Śląskich. Dwupoziomowe mieszkanie w kamienicy posiada 124,4 m2 powierzchni użytkowej. Na II piętrze znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł82,54 m² 7 511,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena ofertowa: 719.000 zł Teraz CENA SPECJALNA: 650.000 zł ODBERZ IMPONUJĄCY RABAT! Proponujemy do sprzedaży: - położony w pięknie zrewitalizowanej, zadbanej kamienicy - usytuowany na dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł90 m² 9 211,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku na prestiżowym, kameralnym osiedlu Róży Wiatrów w Chmielowicach jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł44,39 m² 7 884,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,39 m, położone na 3. piętrze zadbanego bloku przy ul. Wolności w Brzegu. Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone i przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 399 zł56,63 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Budynek A zostanie dodatkowo wyposażony w nowoczesną windę, zapewniając mieszkańcom wysoki komfort codziennego użytkowania. W ofercie znajdują się mieszkania o powierzchniach od 29.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł140 m² 11 428,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży ciekawy 140 m2 apartament w stylizacji Glamour, zlokalizowane w Koloni Gosławickiej. Lokal mieszkalny w trzykondygnacyjnej zabudowie na pierwszym apartament należący do.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł58 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Neo Nieruchomości prezentuje trzypokojowe mieszkanie w Praszce Na sprzedaż przestronne mieszkanie o komfortowej powierzchni , położone na 4. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne osiedle atlantis prestige park 2 etap we wschodniej części Opola, pomiędzy ulicami Pomorską i Zielonogórską. Ogłoszenie dotyczy sprzedaży apartamentu 4/004 o powierzchni 48,66 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 047 708 zł97,01 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biura nieruchomości. Nowy apartament gotowy do odbioru "od ręki". Szanowni Państwo! Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu inwestycję deweloperską w Opolu, która powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł87,23 m² 10 432,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowy Apartament w Sercu Historycznej Kamienicy Idealny dla Koneserów Klasyki i Przestronności! Zapraszamy do odkrycia prawdziwej perły na rynku nieruchomości przestronnego, dwustronnego.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł86 m² 6 046,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Investment Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego lokalu mieszkalnego, położonego przy ul. Kościuszki w Zdzieszowicach. Ogromnym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł43,20 m² 7 754,63 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 43,20 m2. XI piętro w wieżowcu, standard średni, opole - Centrum, ul.Waryńskiego. Nowa, atrakcyjna cena! Proponujemy funkcjonalne mieszkanie o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Nieruchomość znajduje się w Nysie przy ul. Al. Wojska Polskiego w budynku wielorodzinnym na trzecim piętrze. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, drugiej sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 945 zł61,17 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Kupujący zwolniony z podatku pcc oraz prowizji biura! metalowa - nowe miejsce do Życia w Opolu! Marzysz o własnej nieruchomości, jednocześnie pozostając blisko miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł36,63 m² 11 466,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych części Opola w Śródmieściu. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł88,50 m² 10 960,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni prawie 90 metrów kwadratowych położone jest w nowoczesnej zabudowie wielolokalowej (2018r.). Składa.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł68,44 m² 3 945,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z garażem i działką - gmina Domaszowice | 68m Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

384 000 zł33,53 m² 11 452,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Stylowa kawalerka w stylu Boho Centrum Opola | 140 m od Solaris Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży kawalerki urządzonej w modnym stylu Boho, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu mieszkalnego nr 6 położonego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł83,93 m² 5 230,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1912

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze z dużym balkonem o pow. użytkowej 83,93 m2 z przynależną do niego piwnicą o powierzchni ok.11,30.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł99,10 m² 2 371,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy Państwu trzy-pokojowy lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 99,10m2 zlokalizowany w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w centralnej części Kluczborka. Budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł65,70 m² 5 022,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe położone w Brzegu przy ul. Chopina 6. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie przeznaczone jest do generalnego remontu, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł52 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe z balkonem pow. ok.52 m2. VI piętro , Opole - Centrum ul.Rybacka Proponujemy Państwu słoneczne mieszkanie o pow. użytkowej ok.52 m2, usytuowane na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł93,69 m² 3 522,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szukasz ustronnego miejsca z kawałkiem własnej ziemi? Sprawdź tę ofertę! Przestronne mieszkanie w budynku dwurodzinnym gm. Łubniany - Jełowa, ul. Młyńska 14 oferta także dla.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł93,20 m² 4 828,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy na sprzedaż niebanalne, dwupoziomowe mieszkanie położone w centrum Niemodlina. Lokal o powierzchni 93,20 m zachwyca otwartą przestrzenią, naturalnymi materiałami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł43,01 m² 12 996,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowoczesny lokal mieszkalny w Opolu w inwestycji z 2026 roku, w kameralnej zabudowie, idealnej dla osób ceniących komfort, nowoczesny standard oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł62,60 m² 7 651,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja na terenie krapkowic! brak podatku pcc! brak prowizji dla kupujacego! Inwestycja Apartamenty Prestige nowoczesne domy dwulokalowe w zabudowie bliźniaczej Przy ulicy Platanowej powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł63 m² 5 063,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Nowa cena: 319 000 pln | Kędzierzyn-Koźle, ul. Tuwima 15 | 3 Pokoje + Balkon Szukasz mieszkania z duszą, które możesz urządzić dokładnie według własnej wizji? Ta nieruchomość przy ul. Tuwima.

Szczegóły ogłoszenia

392 000 zł48,25 m² 8 124,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Proponuję Państwu do zakupu 2 - pokojowe mieszkanie, funkcjonalne i rozkładowe. Lokal o powierzchni 48,25m2, położony na 2 piętrze, w niskim budynku, w dzielnicy Chabrów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł41,62 m² 9 130,23 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 41,62 m , zlokalizowane w Nysie na osiedlu Południe, w zadbanym bloku z nową windą. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł62,45 m² 8 807,05 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 62,45 m2, położone na siódmym - ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Armii Krajowej. Lokal jest w stanie do odświeżenia. Obecny.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł50,50 m² 13 445,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowego trzypokojowego apartamentu wykończonego pod klucz o powierzchni 50,5m2 w dzielnicy Gosławice. Apartament znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł46 m² 10 326,09 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem Opole, os. Zwm (armii Krajowej) Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 46 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł61,99 m² 10 162,93 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,99 m , położone na 7. piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. Batalionu "zośka". Lokal składa się z trzech pokoi, otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł46,50 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie położone w samym sercu Opola, przy ul. Waryńskiego. Nieruchomość znajduje się na VIII piętrze bloku z windą, ma metraż 46,5m2 i składa.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij