dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

149 ogłoszeń

379 000 zł111,27 m² 3 406,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy w samym sercu Niemodlina ul. Rynek | 111,27 m | wyłączność Na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 111,27 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł621,56 m² 1 359,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż dwupiętrowy budynek po byłym zakładzie cukierniczo-piekarniczym, z pełnym wyposażeniem, który umożliwia natychmiastowe wznowienie działalności produkcyjnej. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł105 m² 9 523,81 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania przestronny, pięciopokojowy lokal, o powierzchni użytkowej ok. 105 m2, położony na drugim piętrze kamienicy w ścisłym Centrum Opola, plac Kopernika. Lokal w standardzie do.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł30,83 m² 5 157,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż wolnostojący budynek handlowo-usługowy położony w Grodkowie przy ulicy Morcinka. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, jednokondygnacyjny, bez podpiwniczenia, położony.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł70 m² 1 714,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wysoki parter - lokal handlowy - sklep o powierzchni 70 m do sprzedaży / wynajmu. Gorąco zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży bądź wynajmu lokalu handlowego - sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 000 zł51,66 m² 8 265,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Informacja dla kupujących: prezentowana cena nieruchomości jest ceną netto. Należy doliczyć podatek vat w wysokości 23%. Szukasz idealnej przestrzeni dla swojego biznesu lub nietuzinkowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł7 998 m² 100,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz gotowego biznesu, lub nowej lokalizacji dla rozwinięcia swojej sieci handlowej? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż: budynek biurowy, handlowy, wraz z magazynem i gruntem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Tylko U nas! Wyjątkowa Oferta Inwestycyjna w Sercu Strzelec Opolskich! Na sprzedaż kompleks budynków handlowo-usługowych z ogromnym potencjałem przekształcenia w obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł540 m² 4 074 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt biurowo-usługowy Szanowny kliencie, na sprzedaż nieruchomość gruntowa o pow. 0,0877ha zabudowana budynkiem biurowym o łącznej pow. uż. 540m2. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł3 200 m² 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:70

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż duży obiekt inwestycyjny o łącznej powierzchni ok. 4000 m , położony na 3-hektarowej działce na której panuje mikro-klimat natury 2000, w całości ogrodzonej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł839,10 m² 1 489,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna inwestycja W rozwijającej się nysie budynek + pełne projekty + pozwolenia Nysa dynamicznie się rozwija, a zapotrzebowanie na mieszkania, kwatery pracownicze i lokale usługowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł2 224,86 m² 1 775 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kompleks budynków usługowo-handlowych Głubczyce, ul. Niepodległości 13 i 13a Działki nr: 293/10, 293/9, 292/27 Oferta na wyłączność. Nieruchomość gruntowa wraz z zabudowaniami,.

Szczegóły ogłoszenia

262 500 zł75 m² 3 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Kupujący nie płacą prowizji. Oferta dotyczy lokalu użytkowego o powierzchni 75 m , położonego w samym centrum Namysłowa. Lokal ma wiele zalet, które mogą przyciągnąć inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł82,54 m² 7 511,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Cena ofertowa: 719.000 zł Teraz CENA SPECJALNA: 650.000 zł ODBERZ IMPONUJĄCY RABAT! Proponujemy do sprzedaży: - położony w pięknie zrewitalizowanej, zadbanej kamienicy - usytuowany na dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł800 m² 1 175 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż wolnostojący budynek produkcyjny o powierzchni około 800 m2 położony na dwóch działkach o wspólnej powierzchni 5400m2 znajdujący się w Kolnicy, gmina Grodków, woj.

Szczegóły ogłoszenia

51 000 zł48,20 m² 1 058,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję sprzedaży w drodze przetargu lokalu użytkowego nr 4 w Jaworznie Bankowym 38 pow. oleski, gmina Rudniki,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł243 m² 818,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Prawe skrzydło zabytkowego budynku przy głównej arterii komunikacyjnej. Do sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 120 m oraz posadowiony na niej budynek.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł152 m² 13 157,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Piękny lokal W prestiżowej kamienicy Lokal biurowo-usługowy, mieści się na parterze zabytkowej kamienicy, w samym centrum Opola. Zarówno kamienica jak i sam lokal zachwyca ponadczasowym.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł108 m² 2 962,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowo- handlowego w samym sercu Niemodlina! Lokalizacja: rynek Niemodlina Przedstawiam lokal z dużym potencjałem to znakomite.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł31,40 m² 4 140,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam lokal handlowo - usługowy (może też być przeznaczony na lokal.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł328,32 m² 2 680,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Szanowni Klienci! W swojej ofercie posiadamy na sprzedaż dobrze prosperującą Restaurację położoną w okolicy Strzelec Opolskich przy głównej drodze prowdzącej na Górę Św. Anny. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł115,85 m² 8 545,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjny lokal gastronomiczny położony na parterze kamienicy w centrum Opola. Powierzchnia to 115,85 m2. Nieruchomość składa się z dwóch sal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

160 000 zł44 m² 3 636,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego, bardzo dobrze utrzymanego, o pow. użytkowej 43,78m2. Lokal połozony jest na parterze odbudowanego w 2011 roku budynku mieszkalno-usługowego w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł145 m² 7 931,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal gastronomiczny w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta. W pobliżu wiele zielonych terenów, sklepy, biura oraz wiele innych punktów handlowych, co.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł170 m² 4 117,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Parterowy lokal usługowy o powierzchni 170 m z dużą witryną. Gorąco zapraszam do zapoznania się z propozycją sprzedaży bądź wynajmu lokalu usługowego o powierzchni 170 m .

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł57 m² 2 245,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży przestronnego lokalu usługowego o powierzchni 57 m2 w centrum Graczy. Lokal idealnie nadaje się na różne działalności handlowe i usługowe:.

Szczegóły ogłoszenia

2 649 000 zł1 420 m² 1 865,49 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż przestronny lokal o powierzchni 1420 m , zlokalizowany przy ul. Stolarskiej w Kędzierzynie-Koźlu. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 0,666 ha i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł1 250 m² 2 232 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłączność oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej z zabudowaniami, dwóch niezależnych budynków, o przeznaczeniu magazynowo biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł109,77 m² 5 912,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

NA sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 109,77 m2 W centrum tułowic przy ul. Porcelanowej. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - bardzo dobrze rozwinięta miejska przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł290 m² 689,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Nieruchomość 400 m od dworca kolejowego: - położona w otoczeniu niskiej zabudowy mieszkaniowej, - z dobrym dostępem do obiektów użyteczności.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł1 445 m² 4 083,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyłączność oferty. Szanowny kliencie zapraszamy do zapoznania się z oferta sprzedaży wyjątkowego obiektu (centrum sportu- park trampolin, kręgielnia, bilard, kawiarnia, restauracja-imprezy.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł46,19 m² 3 139,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek handlowo-usługowy znajdujący się w Skoroszycach, woj. opolskie. Nieruchomość wybudowana w 1960r. położona jest na działce 166m2 w centrum wsi. W 2019r. budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Poszukujesz wyjątkowej nieruchomości w której mógłbyś zamieszkać i równocześnie prowadzić swoją wymarzoną działalność? Zapoznaj się z poniższą ofertą dostępną tylko.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł81 m² 15 432,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal położony w ścisłym centrum Opola (ok. 200 metrów od Ratusza) położony w ciągu handlowym o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych. Duże witryny. Lokal po remoncie. Przeznaczenie.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł16,64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W naszej ofercie proponujemy na sprzedaż garaż o powierzchni 15,5 m , zlokalizowany w Opole przy ul. Wapiennej, w bezpośredniej okolicy Kamionki. Garaż posiada bardzo wygodny wjazd, co.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł77,80 m² 8 984,58 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z lokalem na sprzedaż w ścisłym Centrum Opola, bliskie sąsiedztwo C.H. Solaris. Lokal położony w przyziemiu, o powierzchni 78m2 i składka się.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł300 m² 2 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta sprzedaży lokalu użytkowego o pow. ok. 300m2 położonego częściowo w przyziemiu budynku wielorodzinnego, (wpisanego do rejestru zabytków), częściowo w jednokondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł107,50 m² 2 595,35 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży lokal w stylowej kamienicy w Opolu. Lokal: przedmiotowy lokal o powierzchni 107,15 mkw znajduje się na poziomie przyziemia i częściowo jest przygotowany.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 000 zł685 m² 9 781,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jedna historia, dwa budynki, tysiąc możliwości. Willa Magnolia, to wyjątkowa, nieruchomość o łącznej powierzchni 421 m , zlokalizowana w centralnej części Brzegu, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł116 m² 10 517,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal biurowo-usługowy w centrum! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 116m2 usytuowany na parterze w kamienicy. Na uwagę zasługuje dogodna lokalizacja - znakomicie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

407 360 zł53,60 m² 7 600 zł/m²

 

 

 

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij