dowolna

Działki na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży działek

831 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

831 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Kędzierzyn-Koźle

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

107 000 zł663 m² 161,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6,63 ara (663 m2), położona w Kędzierzynie-Koźlu, dzielnica Rogi przy ulicy Kamiennej. Działka usytuowana jest w Kędzierzynie-Koźlu ( Koźle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Łambinowice

Łambinowice,opolskie

1 275 010 zł127 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka rolna o pow. 12,75 ha położona pod lasem w miejscowości Malerzowice Wielkie, gmina Łambinowice z dojazdem drogą asfaltową. Aktualny miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębska Kuźnia

Dębska Kuźnia,opolskie

120 000 zł731 m² 164,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Oferta zawieszona tylko W naszym biurze Polecamy do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,31 ara położoną w miejscowości Dębska Kuźnia. W planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dobrzeń Wielki

Dobrzeń Wielki,opolskie

85 000 zł779 m² 109 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w Dobrzeniu Wielkim. Działka z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, objęta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Opole

Opole,opolskie

149 000 zł1 121 m² 132,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w dzielnicy Kolonia Gosławicka. Działka o powierzchni 1121m2, teren na którym znajduje się działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Osowiec

Osowiec,opolskie

4 900 000 zł75 500 m² 64,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Teren inwestycyjny 7.5 ha na sprzedaż! Oferujemy na sprzedaż duży teren inwestycyjny pod zabudowę usługową oraz mieszkaniowo-usługową w miejscowości Osowiec, w gminie Turawa. Teren leży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jełowa

Jełowa,opolskie

180 000 zł1 500 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki w miejscowości Jełowa koło Opola. Doskonałe położenie z dala od ruchliwych ulic. Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrzyń

Dobrzyń,opolskie

95 000 zł2 050 m² 46,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka pod lasem! Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 0,2050 ha w miejscowości Sielska Woda, przy ulicy Jesiotrowej, obręb Dobrzyń, gmina Lubsza. Media - woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Pogorzela

Pogorzela,opolskie

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 0,3000 ha, położona w miejscowości Pogorzela, gmina Olszanka. Działka z przeznaczeniem pod budowę jednorodzinną. Gmina nie posiada planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Łambinowice

Łambinowice,opolskie

1 275 000 zł127 500 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Powiat nyski, gmina Łambinowice, malerzowice Wielkie, działka nr 13 o powierzchnia 12,75 ha. Do sprzedania działka rolna o pow. 12,75 ha położona pod lasem w miejscowości Malerzowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gołuszowice

Gołuszowice,opolskie

199 440 zł1 662 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Cena za m2 - 120 złotych do negocjacji! Gołuszowice (600m od granicy miasta Głubczyce) - wieś położona w gminie Głubczyce, w powiecie głubczyckim, w województwie opolskim. Popularna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kały

Kały,opolskie

89 000 zł3 852 m² 23,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo mam przyjemność zaprezentować Państwu do zakupu dużą 38 arową działkę w chwili obecnej ujęta w studium uwarunkowań jako przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Biadacz,opolskie

200 000 zł2 100 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Biadaczu , o powierzchni około 21 arów. Działka nieuzbrojona o symbolu w planie zagospodarowania 17mn i mr (teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Namysłowska

Dobrzeń Wielki,opolskie

530 000 zł2 174 m² 243,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 530 000 zł netto - bez projektu, faktura vat (+23% do ceny netto) Działka znajduje się w Dobrzeniu Wielkim przy ulicy Namysłowskiej - głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Gorzów Śląski

Gorzów Śląski,opolskie

550 000 zł8 400 m² 65,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki gruntu zlokalizowanej w Gorzowie Śląskim o powierzchni około 84 arów. Działka posiada wydaną decyzję o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Sosnkowskiego

Opole,opolskie

22 000 zł600 m² 36,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Szanowni Państwo jedynie w naszym biurze znajdziecie Państwo tę niecodzienną ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej położonej w środku miasta przy ul. Sosnkowskiego w Opolu. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Dobrzyń

Dobrzyń,opolskie

150 000 zł2 002 m² 74,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni ok. 0,2002 ha w miejscowości Sielska Woda, obręb Dobrzyń, gmina Lubsza. Media - woda, prąd - w drodze. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Szczedrzyk,opolskie

180 000 zł2 100 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Trzy działki o łącznej powierzchni 2100 m2 czekają na inwestora! Ta wyjątkowa oferta to idealna szansa na rozwinięcie inwestycji w nieruchomości mieszkaniowe. Lokalizacja: szczedrzyk, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasiejów

Krasiejów,opolskie

260 000 zł6 913 m² 37,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w miejscowości Krasiejów o powierzchni 0,6913 ha. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy przeznaczona jest pod budowę budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Bohaterów Monte Cassino

Opole,opolskie

2 748 900 zł6 510 m² 422,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż teren inwestycyjny w Śródmieściu Opola. Nieruchomość położona w jednej z najlepszych lokalizacji Opola, tuż przy nowo wybudowanych budynkach administracji publicznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Zawada

Zawada,opolskie

2 583 000 zł13 036 m² 198,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora, mamy przyjemność zaoferować Państwu do zakupu przepięknie zlokalizowany kompleks działek o łącznej powierzchni ponad 1,3 ha znajdujący się w miejscowości Zawada ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna

Opole,opolskie

1 100 000 zł2 700 m² 407,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Propozycja nieruchomości zlokalizowanej bezpośrednio przy ul. Budowlanych w Opolu o pow. ok. 27a w sąsiedztwie teren zurbanizowany przeważająco usługowy. Szerokość frontu ok. 41m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jełowa

Jełowa,opolskie

129 000 zł1 300 m² 99,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki w miejscowości Jełowa koło Opola. Położenie w cichej, spokojnej okolicy pośród pól i lasów. Szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Krasiejów

Krasiejów,opolskie

110 000 zł1 804 m² 60,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz większej działki w Krasiejowie? Nie przy głównej drodze? Zapraszamy do zapoznania z poniższą ofertą. Działka budowlana w miejscowości Krasiejów o powierzchni 18,04 a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Chełmska

Opole,opolskie

900 000 zł802 m² 1 122,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż bardzo interesująca pod względem lokalizacyjnym jak i inwestycyjnym działka o powierzchni 802 m2. Położona w połączeniu ulic Chełmska, cieszyńska, aleja Wincentego Witosa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Strzelce Opolskie

Strzelce Opolskie,opolskie

8 580 000 zł66 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Więcej informacji e-mail: poszukujesz działki pod inwestycję? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Posiadamy kilka lokalizacji na terenie Polski południowo- zachodniej w niedużej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Dębska Kuźnia

Dębska Kuźnia,opolskie

195 000 zł1 375 m² 141,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej z rozpoczętą budową, wylanym fundamentem w Dębskiej Kuźni. Powierzchnia działki 1375m2. Projekt domu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Opole

Opole,opolskie

270 000 zł1 250 m² 216 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknej działki położonej w Opolu/ Chmielowice. Działka ma nieregularny kształt zbliżony do prostokąta, jest pusta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Karczów

Karczów,opolskie

189 000 zł1 335 m² 141,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do nabycia dużą, atrakcyjnie położoną, jedną z ostatnich działek z dostępem z drogi asfaltowej zlokalizowaną w spokojnej części Karczowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Gwoździce

Gwoździce,opolskie

150 000 zł1 036 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych zlokalizowanych w miejscowości Gwoździce. Działka o powierzchni 10,36 ara, o wymiarach ok. 28m x 37m. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Prosta

Brynica,opolskie

200 000 zł4 000 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę gruntu znajdującą się w miejscowości Brynica. Działka: - teren o kształcie regularnym, zbliżonym do rombu, - powierzchnia około 40 arów. - istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grobla

Karczów,opolskie

179 000 zł1 286 m² 139,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki zlokalizowanej w Karczowie. Powierzchnia 1286 m2. Kształt zbliżony do prostokąta. Dla działki zostały wydane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nowa Jamka

Nowa Jamka,opolskie

82 225 zł1 495 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż: duża działka z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Nowa Jamka, gmina Dąbrowa, 15 km od Opola. Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Opolska

Szydłów,opolskie

109 000 zł1 011 m² 107,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1011 m w urokliwej wsi Szydłów otoczonej lasami. Działka usytuowana blisko przystanku szynobusu, który umożliwia szybki i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Główna

Pociękarb,opolskie

120 000 zł1 401 m² 85,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dzialka budowlana , plan zagospodarowania przestrzenego, warunki zabudowy,droga wewnetrzna, media + internet , sasiaduje z nowo wybudowanymi domami jednorodzinnymi. Cisza ,wiejska atmosfera bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Oświęcimska

Opole,opolskie

280 000 zł1 000 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w dzielnicy Grotowice. Działka o powierzchni 10 arów, objęta miejscowym planem zagospodarowania.