dowolna

Działki na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży działek

825 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

825 ogłoszeń

369 000 zł1 864 m² 197,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowana w Opolu, ul. Popiełuszki, obręb Groszowice. Powierzchnia działki 1,864 ara o wymiarach ok 100 m x 19 m Działka przylega do.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł12 405 m² 314,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży teren usługowy z zabudowaniami o powierzchni 1,2405 ha , składający się z trzech działek na terenie miasta Opola, przy ulicy Gosławickiej w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

102 500 zł854 m² 120,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży pięknie położone na nowo powstającym, spokojnym i cichym osiedlu w miejscowości Gwoździce (23 km od Opola, 2 km od Krapkowic, 3 km od wjazdu na autostradę A4) działki budowlane.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł3 015 m² 28,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana ok. 3015m2 w m. Dziedzice w gminie Domaszowice. Oferowana nieruchomość składa się z dwóch działek: 128/3 o powierzchni ok. 1507m2 128/4.

Szczegóły ogłoszenia

39 200 zł1 120 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę gruntu o powierzchni około 11,2 ara. Nieruchomość znajduje się w Domaradzu, gmina Pokój, powiat namysłowski. Działka o kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka budowlana z dojazdem asfaltowym w pobliżu lasu. Na działce znajduje się stary budynek do rozbiórki i stodoła. do działki doprowadzone są następujące media: - prąd -.

Szczegóły ogłoszenia

161 280 zł896 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Karczów, w gm. Dąbrowa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: -.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł4 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania atrakcyjna działka oznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Z Zieleń. Doskonałe położenie. Cena nieruchomości podlega negocjacji. Szczegóły oferty: rendom.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł1 638 m² 213,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Karczowie o pow. 16,38 arów. Dobry dojazd do Opola. W bliskiej odległości sklep, przedszkole, szkoła, komunikacja pks.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł9 534 m² 141,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecamy do sprzedaży działkę o powierzchni 0,9534ha, położoną w Opolu w dzielnicy Winów. Działka o nieregularnym kształcie, dostępne media to woda, energia, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł3 200 m² 32,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę rolną o powierzchnie 0,32 ha, położoną w pięknej, spokojnej okolicy w dynamicznie rozwijającej się i atrakcyjnej turystycznie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki W otoczeniu lasu! Urokliwie położony teren w miejscowości Nowe Smarchowice (przysiółek Stanek) - w spokojnej, zielonej i leśnej okolicy Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł1 245 m² 48,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana w miejscowości Lubienia (gmina Popielów). Nieruchomość zlokalizowana wśród zabudowań z dostępem do drogi publicznej. Przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł26 900 m² 9,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Pietrowice - wieś w Polsce położona w województwie opolskim, w powiecie głubczyckim, w gminie Głubczyce. Wyjątkowa działka rolna w atrakcyjnej cenie - na skarpie.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł1 600 m² 625 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta sprzedaży niezabudowanej działki gruntu obszaru 0,1596 ha (użytkowanie wieczyste), położonej w Brzegu, w śródmieściu. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł1 155 m² 64,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Freedom Nieruchomości Namysłów zapraszam do zakupu nieruchomości gruntowej niezabudowanej o powierzchni 1 155 m2 zlokalizowanej zaledwie 4 minuty od miasta powiatowego Namysłów. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł2 163 m² 87,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko W naszym biurze Polecamy do zakupu działkę budowlaną z terenem rolnym o powierzchni 21,63 ara (budowlana - ok. 8,6 ara, rola - ok. 13,03 ara) położoną w miejscowości Wawelno.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł10 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedania 1 Ha działka w miejscowości Zawada. Działka jest objęta miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod produkcje i usługi. Miejsce ustronne dla przedsięwzięć nie.

Szczegóły ogłoszenia

4 230 000 zł29 229 m² 144,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu do sprzedaży teren przemysłowy z dużym potencjałem zlokalizowany przy drodze krajowej o dużym natężeniu ruchu. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł1 000 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 1000 m , położonej w Mańkowicach, w gminie Łambinowice, powiat nyski. To propozycja idealna dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Dąbrówce Łubniańskiej o powierzchni 1200m2. Działka płaska, w kształcie trójkąta przy ul. Oleskiej, o numerze.