dowolna

Działki na sprzedaż opolskie - Oferty sprzedaży działek

826 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

826 ogłoszeń

475 000 zł5 850 m² 81,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna pod zabudowę mieszkaniową Czarnowąsy, opole Podstawowe parametry: powierzchnia: 5860 m 58 a (prostokątna) Status prawny: uregulowany dostęp do drogi publicznej Plan.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 821 m² 98,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1821 m , położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Grodziec, gmina Ozimek, woj. opolskie. Wymiary: 15 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 928 m² 33,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 0,2928 ha, położoną w spokojnej miejscowości Posucice, w gminie Branice, zaledwie 10 km od granicy z Czechami. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

937 493 zł11 867 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj tam, gdzie Twój biznes ma najlepsze warunki do wzrostu! Przedstawiam ofertę sprzedaży działki położonej w strategicznej lokalizacji - przy drodze wojewódzkiej nr 457 - między.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł2 306 m² 164,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 23 arów, zlokalizowaną w miejscowości Karczów, gmina Dąbrowa. Dla działki zostały wydane warunki zabudowy, które przewidują.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł3 382 m² 58,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu dużą działkę o powierzchni 34 arów położoną w Bierawie. Działka duża z dojazdem od strony ulicy Ogrodowej oraz Ottona Steiera. Działka prostokątna.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł930 m² 247,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 0,0930 ha. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren jest przeznaczony pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł182 200 m² 4,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kompleks 18,22 ha użytków rolnych - zadbane łąki kl. IV-V, 12 km od Namysłowa, gotowe do użytkowania rolniczego. Kompleks gruntów rolnych o łącznej powierzchni 18,22 ha położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł950 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o pow. ok 950 m2 zlokalizowanej w Krasiejowie, tuż przy granicy z Ozimkiem (w bliskim sąsiedztwie Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

2 748 000 zł6 510 m² 422,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo dobrze zlokalizowany teren inwestycyjny w Śródmieściu Opola. Powierzchnia działki to 65 ar. Media: - woda, - prąd, - kanalizacja, - gaz Lokalizacja. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

386 400 zł5 600 m² 69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży teren inwestycyjny położony przy drodze wojewódzkiej dw423, w miejscowości Januszkowice, gmina Zdzieszowice. Działka kształtem zbliżona do trapezu.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł1 123 m² 391,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlano-usługowa mieszcząca się w Dębskiej Kuźni w otoczeniu lasu, terenów zielonych oraz nowo wybudowanych domów! Usunięte zostaną drzewa z działki,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* Inwestorowi z pomysłem proponujemy do zakupu zabudowaną nieruchomość komercyjną położoną w Łące Prudnickiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł1 534 m² 140,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1534 m2 w Chrząszczycach, gmina Prószków. Teren suchy, płaski, w kształcie prostokąta o wymiarach 74x20,5 m, ogrodzony. Dojazd drogą asfaltową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni około 25 arów, położonej w miejscowości Polska Nowa Wieś. Wszystkie media w drodze (prąd, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł2 054 m² 126,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową niezabudowaną o łącznej pow 0,2054ha. Przedmiotowa działka z możliwością zabudowy budynkiem mieszkalno usługowym, oznaczona na rysunki miejscowego.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł16 391 m² 24,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

ok.1,62ha w Kotorzu Wielkim w rejonie dziewiczym nad rzeczką z lasami w pobliżu. Teren rolny ma wydane pozwolenie na budowę 2 budynków magazynowych obsługujących tereny rolne. Do.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł1 000 m² 260 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane po 10 arów (1000 m) w miejscowości Górki, tuż przy granicy z Winowem. Spokojna lokalizacja z szybkim dojazdem do Opola. Parametry:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy atrakcyjną działkę rekreacyjną w Lenarcicach! Powierzchnia 829 m (18,5m x 45m) z bezpośrednim dostępem do rzeki Opawica, w spokojnej okolicy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł28 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka leśna w Piotrówce nieopodal Strzelec Opolskich - idealne miejsce na Twoją oazę spokoju! Do sprzedaży działka leśna położona w urokliwej miejscowości Piotrówka, tuż obok Strzelec.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż ustawna działka budowlana o powierzchni 852 m , położona w miejscowości Stare Siołkowice w spokojnej, zielonej okolicy o charakterze zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł4 793 m² 54,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę w Chróścicach, woj. Opolskie, na ul. Józefa Cebuli. Proponowana nieruchomość ma areał 4793m i składa się z dwóch działek o numerach 1748/103.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł950 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Dylakach Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej w Dylakach. Działka usytuowana przy ulicy Jeziornej w odległości 1km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł4 016 m² 174,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży uzbrojona działka inwestycyjna o powierzchni 4016 m2 położona w Chrząstowicach. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem U-3 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Twoje miejsce wśród natury działki budowlane przy lesie w Borucicach, niedaleko Wrocławia! Szukasz spokojnego miejsca, gdzie zbudujesz dom swoich marzeń, w otoczeniu zieleni i śpiewu.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 243 m² 119,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyłączność - oferta dostępna tylko u nas Działka budowlana nieuzbrojona o numerze ewidencyjnym 44/10 (przeznaczenie według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł7 861 m² 490 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najlepsza inwestycja kapitału z gotowym biznesem do przejęcia w województwie opolskim! już dzisiaj możesz kupić rozpoznawalną firmę z długoletnim stażem i doświadczeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł4 399 m² 113,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę położoną w Kotorzu Małym, o powierzchni 4399 m2. Nieruchomość znajduje się tuż przy drodze z bardzo niewielkim lub właściwie żadnym natężeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Nieruchomość gruntowa pod zabudowę przemysłowo-handlową położona w Dańcu, gmina Chrząstowice. Powierzchnia ok. 1,4 ha. Działka oznaczona w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł22 449 m² 10,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż pięknie położoną działkę gruntu znajdującą się w miejscowości tarnowiec, w gminie Lubsza. Teren o urokliwym, naturalnym charakterze częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 116 m² 107,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,1116 ha, położona w miejscowości Lubsza (ok.7 km od Brzegu). W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł1 160 m² 421,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Okazja inwestycyjna - Działka pod zabudowę szeregową lub bliźniaczą | Opole-Groszowice Szukasz gruntu o wysokim współczynniku chłonności w spokojnej, a jednocześnie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

227 000 zł1 514 m² 149,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Mechnicach koło Opola. Powierzchnia - 1514 m2 Kształt i wymiary - działka w kształcie trapezu, zbliżona do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł1 950 m² 189,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 19,5 ar, położona w spokojnej, zielonej okolicy Opole/ Grotowice. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii z naturą oraz przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

149 400 zł830 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Z przyjemnością przedstawiam do kupienia działkę budowlaną, położoną w miejscowości Karczów, w gm. Dąbrowa. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - powierzchnia działki to: - 8,3.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł939 m² 425,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Polecamy do zakupu działkę usługową o powierzchni 9,39 ara, położoną w miejscowości Niemodlin. Działka położona przy ulicy Opolskiej przy markecie Lidl. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł2 500 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 2500 m2. Działka znajduje się w miejscowości Bierawa jest usytuowana w cichej i spokojnej lokalizacji wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł22 677 m² 26,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy Państwu nieruchomość w postaci terenu składającego się z dwóch działek o łącznej powierzchni 22 677 m2. Teren w Brynicy, gmina Łubniany. Do terenu prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

168 500 zł1 685 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedania atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 16,85 ar, położoną w miejscowości Nowa Wieś Mała (1 km od Grodkowa). W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł10 255 m² 39,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka z Duszą 1 Hektar Twojej Przestrzeni Między Naturą a Cywilizacją. Poznowice | 10 km od Strzelec Opolskich | 12 km od Gogolina | 10 255 m Miejsce, gdzie poranna mgła unosi się nad.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł10 549 m² 142,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną w Łubnianach. Działka: - powierzchnia działki to 105 arów. - w kształcie prostokąta o wymiarach ok: 141 m x 75 m. -.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij